Održan 5. zimski bazar

Dana 15.12.2012. godine, u prostorijama škole, organizovan je 5. zimski bazar.
Sastojao se od: prodaje (učenici su donijeli knjige, CD-ove, mame su skuhale hranu), aukcije dječijih radova, koncerta školske rock – grupe “Atom” i tombole sa vrijednim nagradama.
Novac prikupljen na bazaru se usmjarava za učenike u stanju socijalne potrebe, za realizaciju škole u prirodi i ekskurziju.
Bazar je posjetio ministar obrazovanja, nauke i maldih KS prof. dr. Damir Marjanović, kao i veliki broj učenika, roditelja i nastavnika.
Razred koji se najviše angažovao je 8.d, a od nižih 1.b (oni će dobiti specijalnu nagradu – jedan slobodan dan).
Naredni bazar je u aprilu.

Pogledajte nastup školskog benda “Atom” na zimskom bazaru.