Dan štednje – posjeta Raiffaisen banci

Povodom Svjetskog dana štednje učenici 1.b su sa učiteljicom Dženanom Osmanbegović posjetili Raiffeisen banku. Ugostio ih je generalni direktor Raiffaisen banke gospodin Michael Mueller zajedno sa osobljem banke. Razgovarali su o važnosti štednje. U toku razgovora mogli su se čuti razni odgovori na pitanje ”Zašto štedimo?”. Gospodin Michael Mueller upoznao je učenike sa Raffa Žirafa štednjom. Učenici su uživali u vremenu provedenom u ovoj posjeti.
Zahvaljujemo se Raiffaisen banci što nam je omogućila ovu posjetu.

Nakon posjete Raiffisen banci učenici su posjetili Vilsonovo šetalište, kao i obližnje raskrsnice u sklopu realizacije nastavnih jedinica ”Jesen” i ”Saobraćaj” iz predmeta Moja okolina.