Druženje sa piscem Željkom Ivankovićem

U srijedu, 29. 11. 2017. godine, čas lektire u VI-c razredu, uveličao je dolazak pisca Željka Ivankovića.
Naši učenici, oduševljeni prilikom da razgovaraju sa piscem, nisu znali sakriti oduševljenje. Poštovanje piscu iskazali su izuzetnom pripremljenošću za čas i velikim brojem lijepih i pametnih pitanja.
Knjiga “Zvjezdangrad” dobila je potpuno drugu dimenziju i razumijevanje kod učenika, jer su pitali sve što ih zanima o nastanku knjige i priča u njoj.
Osmijeh na licima mojih učenika mnogo govori, a nama kao Školi čast je i zadovoljstvo što smo ugostili velikog pisca, kakav je Željko Ivanković. Radujemo novim, sličnim susretima.

Selma Kapić, prof.