Eko akcija-Uredimo Općinu zajedno

U okviru obilježavanja 22. aprila, Dana planete zemlje, Općina Centar Sarajevo organizovala je niz aktivnosti. Pozivaju se građan, učenici i nastavnici naše škole, na dobrovoljne akcije čišćenja, uređenja i očuvanja svog životnog okruženja. Akcije će se održati u subotu 20.04., nedelju 21.04. i ponedjeljak 22.04. 2019. godine u organizaciji Općine Centar, a koje će provoditi mjesne zajednice.

Okupljanje zainteresovanih je planirano ispred objekata mjesnih zajednica sa početkom u 9 sati.

NEKA CENTAR ZABLISTA!

Pridružite nam se!