Izbor radova po konkursu “Nasilje ne živi ovdje”

U okviru projektnih aktivnosti školskog projekta „Nasilje ne živi ovdje-pozitivnom disciplinom i restitucijom do prevencije asocijalnih oblika ponašanja“, raspisan je i konkurs za likovne radove u našoj školi na temu „Nasilje ne živi u našoj školi“.
Na adresu školske komisije za odabir najboljih likovnih radova, pristiglo je preko 90 izuzetnih likovnih radova učenika naše škole. U toku je selekcija i odabir likovnih radova. Proglašenje pobjednika, tj. odabir tri najbolja likovna rada i uručenje nagrada desit će se sredinom mjeseca maja.
Podsjećanja radi tri najoriginalnije ideje koje promovišu nenasilje u školama bit će odštampane u formi postera i krasit će zidove naše škole sa snažnom porukom da „nasilje ne treba živjeti u školama“.