Najbolji učenik naše škole učestvovao na otvorenju EYOF-a

Učenik IX razreda naše škole, Erdal Šaljić, u nedjelju, 10. februara 2019. godine prisustvovao je na svečanoj ceremoniji otvaranja14. Europskog omladinskog olimpijskog festivala (EYOF), na Olimpijskom stadionu Asim Ferhatović Hase u pratnji nastavnice Elme Drpljanin.

Erdal je učestvovao na svim probama i bio sastavni dio koreografije “We create together” (Stvaramo zajedno).

Moto ceremonije “We create together” (Stvaramo zajedno), je govorio o svim vrijednostima Bosne i Hercegovine, ulazeći duboko u suštinu bogatstva, raznolikosti predjela i važnosti ljudi koji u njoj žive.