PREDSTAVA “U potrazi za djeda mrazom”

U Subotu, 22. decembra 2018. godine u 12 sati Povodom Novogodišnjih praznika, održat će se predstava “U potrazi za djeda mrazom”, u produkciji Centra za kulturu i mlade (CKM-a).

Organizovano je igranje dječje predstave, dodjela paketića, druženje i fotografisanje sa Djeda Mrazom.

O predstavi: Dva razigrana i vesela Snješka Bijelića žele proslaviti Novu godinu sa djecom. Žele biti voljeni i duhoviti. U stalnom su natjecanju, koji je bolji i koji od njih ima više naklonosti publike. Njihova igra se prekida kad shvate da snijega nema, da pjevaju ptice i da sve asocira na proljeće. U brizi da će nestati, otopiti se, pokušavaju prizvati zimu. Uz pomoć mališana to uspijevaju. No njihovim mukama još nije kraj. Zima je došla ali Vile Zime nema, umjesto nje tu je zla Ledena kraljica. Hoće li uspjeti naći Vilu Zimu? Hoće li pobijediti Ledenu kraljicu!? Gdje je Djed Mraz!? Odgovore ćete saznati ako dođete pogledati našu predstavu!!!

Tekst i režija: Damir Kustura

Pripovjedačice: Azra Šuvalija/Naida Čolo

Snješko 1: Din Karović/Vedad Čano, Snješko 2: Haris Softić/Hamza Čengić

Vila Zima: Amina Đulović/Vanja Đokić

Ledena kraljica: Amina Duraković/Amila Džebo

Djed Mraz: Demir Muratović Vrijeme trajanja predstave je 30 minuta.

Cijena ulaznice za predstavu je 5 KM.

Ulaznice možete kupiti na biletarnici JU Centra kulture i mladih Općine Centar-Jelića br. 1, od 9.00 do 22.00 sata.

Dodatne informacije na telefone: +387 33 232 594, +387 33 232 595 i

e-mail: info@centarkulture.ba

NAPOMENA: Paketiće (sa imenom i prezimenom na paketiću) za djecu roditelji trebaju dostaviti najkasnije 24 sata prije početka predstave.