Održana tribina u organizaciji Udruženja “DJECA – STUBOVI SVIJETA”

Udruženje „DJECA – STUBOVI SVIJETA“ uz podršku Općine Centar Sarajevo, 9.2.2017. godine u 11,00h u Sali općinskog Vijeća Općine Centar, prezenotovalo je projekat za učenike osnovnih i srednjih škola „Etika življenja – borba za čovjeka u ljudskom biću“.
“To je projekat stasavanja naše djece u čestite i obrazovane građane, a istim se želi istaći značaj pedagoškog rada i pedagoga, koji radeći sa djecom i dajući prednost preventivi, oblikuju čovječanstvo2 – ističu ispred ovog Udruženja.
Učenici sedmog razreda JU OŠ “Isak Samokovlija“ prisustvovali su ovoj tribini u pratnji pedagogice i socijalne radnice škole.