Održano općinsko takmičenje učenika iz geografije

U prostorijama Osnovne škole „Mehmed-beg Kapetnović Ljubušak“ u utorak, 10. marta 2020. godine održano je općinsko takmičenje učenika iz geografije. Takmičili su se učenici devetih razreda iz jedanaest osnovnih škola sa područja općine Centar.

U pojedinačnoj konkurenciji na drugom mjestu je Bakir Kosovac učenik naše škole.

U ekipnoj konkurenciji takmičenja iz geografije, najuspješnija je bila škola „Safvet-beg Bašagić“, drugo mjesto pripalo je Katoličkom školskom centru, dok je treće mjesto osvojila Osnovna škola „Isak Samokovlija“.

Najboljim učenicima i najuspješnijim školama dodijeljene su diplome, a po okončanju svih takmičenja iz znanja bit će uručene i prigodne novčane nagrade za prvoplasirane učenike.