On-line takmičenje iz informatike

U ponedjeljak, 18.03.2019.godine, održano je on-line takmičenje iz informatike za sve osnovne škole u Kantonu Sarajevo. Učenici koji su predstavljali našu školu su: Mak Ikonić (učenik 7.c), Ivan Krajtmajer (učenik 9.b) i Faruk Đonko (učenik 7.c).

Na on-line takmičenju učestvovali su 167 učenika. Takmičenje je bilo kvalifikacionog karaktera i prvih 26 učenika skladu sa propozicijama, plasirali su se na Kantonalno takmičenje iz informatike.

Naši učenici, Mak Ikonić ostvario je 11.mjesto,Ivan Krajtmajer ostvario je 15.mjesto i samim tim plasirali se na Kantonalno takmičenje, koje će se održati u ponedjeljak 25.03.2019.

Čestitamo našim vrijednim programerima, njihovoj nastavnici Amri Mustafić i želimo im puno uspjeha na Kantonalnom takmičenju.

Rezultati on-line takmičenja