Opštinsko takmičenje kulturno – umjetničkog stvaralaštva

U četvrtak 16.4.2015.g. održano je opštinsko takmičenje kulturno – umjetničkog stvaralaštva u Jelićevoj u kategorijama instrumentalne muzike i djeca pjevaju hitove.
Orkestar naše škole osvojio je prvo mjesto, vokalna grupa treće, a vrijedni folkloristi četvrto mjesto.
Članovi orkestra i vokalne grupe: Amila Mašović, Emir Viđen, Nađa Viđen, Amila Kajgana, Ivo Puljić, Iman Hadrović, Stefan Tomić, Asja Muftić, Anja Trifunović, Umma Kosovac, Tihana Krajtmajer, Luna Jusufović, Ema Ruvić, Anja Vasilina, Irma Salihović, Lamija Avdagić, Lamija Ramović, Alma Šehić, Aldijana Radonja i Emina Torlak.
Čestitamo svim učesnicima na ovom takmičenju, kao i nastavnici Nizami Aliustić.
Pogledajte video s nastupa: