Promocija Zbornika literarnih radova učenika/ca osnovnih škola Općine Centar Sarajevo

Dana 19.4.2017.godine održana je promocija Zbornika literarnih radova učenika /ca osnovnih škola Općine Centar Sarajevo pod nazivom „Rječito proljeće“.
O knjizi su govorili književnici Mirsad Bećirbašić i Fahrudin Kučuk.
U stvaranju ove knjige učestvovali su i naši učenici Emina Golub, Afan Pašukan i Emina Selimović iz IV razreda (učiteljica Dženana Osmanbegović), Ajla Filipović i Sanjin Hasović iz V razreda (učiteljica Zejna Martinović).
„Rječito proljeće“ predstavlja sažetak dječijeg razmišljanja, njihovih emocija, želja i mašte izražene kroz literarne radove, kako u prozi tako i u poeziji.