Sekcije

NAZIV SEKCIJE VODITELJ DAN ODRŽAVANJA TERMIN
Klub čitalaca i „Lapbooking“ radionice Eldina Dizdar, Alisa Pleho UTORAK – I smjena (petnaestodnevno) 12,25 – 13,50
Modelarska sekcija Ajka Karić, Nađa Šteta UTORAK 11,35 – 13,10
Ekološka sekcija (2. – 5. razred) Aida Dolić, Jasmina Alečković SRIJEDA – II smjena (petnaestodnevno) 12,25 -13,50
Dramsko – recitatorska sekcija Sajma Gušić Mršo ČETVRTAK I smjena 12,25 – 13,50
II smjena 13,10 – 14,55
Dramsko – recitatorska sekcija Jelena Nanić PONEDJELJAK 11,30 – 12,15
13,15 – 14,00
Matematička sekcija(2. i 3. razred) Dženana Šabanić Hadrović ČETVRTAK – II smjena (petnaestodnevno) 12,25 – 13,50
Matematička sekcija Slobodanka Okić PONEDJELJAK – I smjena
UTORAK – II smjena
12,20
13,10
Literarno – novinarska sekcija Dženana Osmanbegović SRIJEDA – I smjena
SRIJEDA – II smjena
12,25 – 13,40
13,10 – 14,55
Ritmičko-plesna Monika Lika UTORAK 12,25 – 13,10
Školska saobraćajna patrola (5. i 6. razred) Nataša Vicić PONEDJELJAK – I smjena učiteljice 12,25 – 13,50
Mladi kreativci Belma Bašić SRIJEDA I smjena – 11,30
II smjena – 13,10
Prava djeteta Zejna Martinović UTORAK – I smjena učiteljice (petnaestodnevno) 11,30 – 13,10
Prva pomoć Dženita Batinić ČETVRTAK 13,10
Liga trezvenosti Emina Čerkez Čaušević ČETVRTAK 13,10
Dramska sekcija Emina Dautbašić PONEDJELJAK
ČETVRTAK
13,10
13,10
Novinarska sekcija Gordana Hadžić ČETVRTAK (petnaestodevno) 12,30 – 13,45
Kulturno – historijska sekcija Adisa Sokolović PONEDJELJAK (petnaestodnevno) 13,10
Naučno – tehnička sekcija Mirnesa Velić SRIJEDA 13,10
SPARKreators – mlađi uzrast Mirnesa Velić ČETVRTAK 13,10
Sportsko – tehnička sekcija Amra Šoto SRIJEDA 13,10
SPARKreators – ROBOTIKA – stariji uzrast Amra Šoto ČETVRTAK 13,10
Upozorenje na mine Mirsad Cvrk UTORAK 12,20 – 13,10
CIVITAS Mirsad Cvrk UTORAK 12,20 – 13,10
Njemački jezik Lejla Vučijak SRIJEDA 13,10
Hor Nizama Aliustić UTORAK, ČETVRTAK 13,10
Orkestar Nizama Aliustić SRIJEDA 13,10
Folklor Nizama Aliustić SRIJEDA, KUD
Odbojkaška sekcija /Ž/ Ajla Hadžikadunić PONEDJELJAK 13,10
Odbojkaška sekcija /M/ Ajla Hadžikadunić SRIJEDA 13,10
Nogometna sekcija Ajla Hadžikadunić PETAK 13,10
Likovna sekcija Podgorica Alen PETAK 13,10
Ritmička sekcija Podgorica Alen PETAK (petnaestodnevno) 13,10
Klub knjige Saliha Kaliman PONEDJELJAK, PETAK 12,20 – 13,10
Literarna sekcija Selma Kapić ČETVRTAK 12,20 – 13,10