Takmičenje u kulturno-umjetničkom stvaralaštvu

Općina Centar i ove godine organizirala je takmičenje iz kulturno–umjetničkog stvaralaštva učenika 11 osnovnih škola sa njenog područja.
Takmičenje je održano 25. i 26. aprila 2018. godine u prostorijama Centra kulture i mladih (Jelića 1) u sljedećim terminima:
25.04.2018. godine (srijeda) – folklor i moderni ples, u vremenu od 10:00 do 13:00 sati
26.04.2018. godine (četvrtak) – instrumentalna muzika, dramski prikaz i recital u vremenu od 10:00 do 13:45 sati.
Naša škola je postigla sljedeće rezultate:
U nastupu folklora naši učenici osvojili su 1. mjesto, a u modernom plesu osvojili su 2. mjesto.
Iz instrumentalne izvedbe naši učenici osvojili su 1. mjesto sa izvedbom „Volimo klasiku“.
Iz recitala naši učenici osvojili su 2. mjesto (Bosnuj Bosno).
Čestitamo našim vrijednim učenicima i nastavnicima koji su dali svoj doprinos u pripremanju učenika.