Učenici posjetili KJU”Gerontološki centar” Sarajevo

U petak, 27.10.2017. godine članovi volonterske, novinarske i sekcije hora u okviru aktivnosti projekta “Volontiranje je cool!” u saradnji sa koordinatorima projekta pedagogicom Mirsadom Jaganjac i socijalnom radnicom Admirom Hrelja, uz prigodan muzički program nastavnice Nizame Aliustić i sekcije hora naše škole, posjetili su KJU”Gerontološki centar” Sarajevo.

Željeli smo, bar na ovaj način, da damo podršku i posvetimo dio našeg vremena osobama treće životne dobi.

Ovo je neprocjenjivo iskustvo – istakli su članovi volonterske sekcije.

Ispred kolektiva JU OŠ “Isak Samokovlija” veliko hvala nastavnici Dženiti Batinić, uposlenici Enisi Alajim, roditeljima i srodnicima učenika Pasić, Trifunović, Ferusić, Zajmović, Delić, Šebo, Ruvić i drugima koji su dali nesebičnu podršku ovoj posjeti obezbjedivši nam usluge prevoza.

Radujemo se novim aktivnostima u okviru kojih ćemo moći dati i naš doprinos u borbi protiv socijalne isključenosti osoba treće životne dobi.