U susret 1. martu – Danu nezavisnosti Bosne i Hercegovine

Učenici 4. a razreda zajedno sa svojom učiteljicom Eldinom Dizdar, posjetom Parlamentarnoj skupštini Bosne i Hercegovine obilježili su predstojeći državni praznik Dan nezavisnosti BiH. Učenici su tokom posjete uživali u sadržajnom programu zahvaljujući kojem su se upoznali sa parlamentarnim funkcijama, sa karakterističnim prostorijama parlamentarnog zdanja, te su imali priliku razgovarati sa poslanikom Predstavničkog doma, Šepić Senadom.
Posjeta je realizirana zahvaljujući izuzetnoj saradnji i partnerstvu sa roditeljima ovog odjeljenja.