Učenici 3.c su posjetili “Pionirsku dolinu”

Učenici 3.c razreda sa učiteljicom Aidom Dolić su posjetili rekreativno zabavni centar i zoo vrt „Pionirska dolina“, u utorak 21.10.2014. Dan je bio sunčan, a mi raspoloženi i radoznali. Vidjeli smo mnoge životinje , ponovili već naučena znanja, ali smo dosta toga i novog naučili.

DAVUD- Meni je omiljena životinja lav. Lav je u oker boji,a griva mu je smeđa. Lav je kralj životinja! Spada u mesojede, jer lovi životinje.

IRVIN- Od svih životinja najviše mi se svidio majmun!

NAĐA- Moja najbolja životinja je kengur!

FATIH- Meni se najviše svidio lav. Lav je vrsta mačke, on je kralj džungle.

IMAN- Najviše mi se svidio paun. Živi u kavezu. Rep mu je pokriven raznobojnim perijem.

NEDIM- Meni se najviše svidio kengur!

ASJA- Meni je najdraža životinja lav. Lav je opasan i snažan. On je mesojed.

DANIELA- Meni se najviše svidjela lisica. Lisica je mesojed, lovi kokoške i druge životinje.

VANESA- Najviše mi se svidio rakun. On je opasan,ima oštre zube.

ALI- Meni se najviše svidjelo kada sam ugledao lava.

SALIH- Meni se najviše svidjelo kada sam ugledao majmuna!

HAJRUDIN- Kengur je biljojed koji živi u dalekim krajevima. Zadnje noge su im dugačke i jake.

Poslije duge i iscrpne šetnje uslijedili su odmor i užina!