Obilježavanje Svjetskog dana štednje

Dana, 29.10.2018. i 31.10.2018. godine, povodom Svjetskog dana štednje učenici naše škole bili su u posjeti Sparkasse, Sberbank, Raiffeisen i BBI bankama u pratnji s  svojim učiteljicama.

Uposlenici u bankama su bili veoma ljubazni te su učenike upoznali sa značajem štednje, zašto je važno štedjeti, kao i sa elektronskim bankarstvom.

Naravno, učenici su se najviše obradovali poklonima koje su dobili. Zahvaljujemo se ljubaznom osoblju u bankama na srdačnom dočeku

Kako je protekla posjeta najbolje ce opisati fotografije u galeriji…