Učenici naše škole posjetili Muzej sevdaha

Dana 10.03.2015.godine učenici V,VI,VII I VIII razreda naše škole u pratnji nastavnice Hasene Dudo, posjetili su Muzej sevdaha. Učestvovali su u radionici: “Art kuća sevdaha”, te kroz multimedijalne sadržaje i izložbu prezentirana im je historija sevdaha. Tom prilikom učenici su postali članovi Muzeja sevdaha, te su time stekli mnoge privilegije: Da mogu koristiti besplatno knjižni fond Muzeja, besplatan obilazak kao i besplatan sok i kolač. Nakon edukativnog dijela uslijedila je zabava uz prirodni sok i kolač po tradicionalnoj BiH RECEPTURI.