Učenici sedmog razreda posjetili Gazi-Husrev-begovu biblioteku

Dana 05.02.2015.godine učenici sedmog razreda naše škole su posjetili Gazi-Husrev-begovu biblioteku. Tom prilikom su uživali u izložbi poštanskih maraka sa islamskim motivima iz Bosne i Hercegovine i svijeta. Takođe, učenici su odgledali i prezentaciju o filateliji, koja je bila veoma zanimljiva, edukativna i kvalitetna.
Dobili smo i prigodne poklone za školsku biblioteku, te se ovim putem ujedno i zahvaljujemo organizatorima.
Učenici su obišli i uže gradsko jezgro Baščaršije, a posebno iskustvo su doživjeli u Muzeju sevdaha. Fotografije sve govore- uživali su u učenju i zabavi!