Učenici VIa i VIb razreda posjetili Pionirsku dolinu

Dana 18.11.2016. godine /petak/ učenici VIa i VIb razreda sa razrednicama Zehrom Memić i Nizamom Aliustić iskoristili su prelijep jesenji dan da posjete Pionirsku dolinu u Sarajevu.
Učenici su krenuli pješke ispred naše škole u 10:30 sati da bi nakon pedesetak minuta stigli na odredište. Po dolasku učenici su obišli kaveze i druge prostore gdje su mogli vidjeti životinje iz različitih podneblja kao što su: lavovi, zebre, jeleni, srne, medvjedi, lame i sl. Posebnu pažnju učenika privukli su uvijek atraktivni majmuni.
Ostatak vremena učenici su se zabavljali u dobro uređenom dječijem igralištu opremljenom mnogobrojnim rekvizitima za igru i zabavu, nakon čega je uslijedio povratak kući.