Volonteri posjetili SOS Dječije selo

Učenici, volonteri OŠ „Isak Samokovlija“, u pratnji nastavnice Mersihe Bazdulj, posjetili su 20.11.2014 godine SOS Dječije selo. Ovaj poseban dan, Međunarodni dan prava djeteta, učenici su obilježili ugodnim druženjem sa svojim vršnjacima. Druženje je obuhvatilo aktivnost pod nazivom Forum djece na temu „Prevencija zlostavljanja djece“ u kojoj su su učenici aktivno učestovali, a zatim druženje nastavili upoznavajući jedni druge, razmjenjujući razna iskustva i sve to uz zabavu sa malim poklonima i zakuskom.