Uspješno realizovana akcija za azil Dreams – Gladno Polje Dog Adoption

Na prijedlog nastavnice Nizame Aliustić kao i podršku direktorice Nevzete Doljančić, koja je predložila sa se kroz oglas pozovu učenici naše škole za učešće u dobrotvornoj akciji prikupljanja hrane i potrebnih stvari za azil Dreams – Gladno Polje Dog Adoption (azil se nalazi u Gladnom polju malo prije Rakovice) odazvao se značajan broj učenika.

U akciji su učestvovali učenici od 1.-9. razreda. Prikupljena je veća količina hrane (konzerve, granule, slatkiši), nešto igračaka i prekrivača. Sve što smo prikupili nastavnica Nizama je odvukla i predala u azil.

Iako u azilu ima 130 cuka i imaju veliku potrebu ne samo za hranu već i tablete, vakcine, sterilizacije i sl. iskreno su se obradovali našoj donaciji.

Svoju zahvalnost i oduševljenje nisu krili ni na svojoj facebook stranici.