Termini konsultacija nastavnika

Termini konsultacija za školsku 2023 /2024. godinu

Ime i prezime nastavnikaTermin konsultacija
Jasmina AlečkovićPonedjeljak, 17 : 00 – 17 : 45 h (smjena 7. i 8. razreda)
Monika LikaSrijeda, 17 : 30 – 18 : 15 h (smjena 6. i 9. razreda)
Sajma Gušić-MršoPonedjeljak, 16 : 30 – 17 : 15 h (smjena 7. i 8. razreda)
Alisa PlehoSrijeda u 17 : 40 h (smjena 6. i 9. razreda)
Dženana Š. HadrovićPonedjeljak, 17 : 00 – 17 : 45 h (smjena 7. i 8. razreda)
Eldina DizdarSrijeda, 17 : 30 – 18 : 15 h (smjena 6. i 9. razreda)
Nađa šteta Srijeda u 17 : 40 h (smjena 6. i 9. razreda)
Jelena KovačevićSrijeda u 18 : 30 h (smjena 6. i 9. razreda)
Ajka KarićPonedjeljak, u 17 : 35 h (smjena 7. i 8. razreda)
Dženana OsmanbegovićPonedjeljak u 16 : 30 h (smjena 6. i 9. razreda)
Selma Paralović JažićPonedjeljak, 16 : 30 – 17:15 h (smjena 7. i 8. razreda)
Nataša VicićUtorak u 18 : 00 h (smjena 7. i 8. razreda)
Zejna MartinovićČetvrtak u 16 : 45 h (smjena 6. i 9. razreda)
Belma VučijakČetvrtak u 17 : 35 h (smjena 7. i 8. razreda)
Mirela SuljevićSrijeda u 17 : 00 h (smjena 7. i 8. razreda)
Marina MešanovićSrijeda u 14 : 50 – 15 : 30 h (smjena 7. i 8. razreda)
Adisa sokolovićSrijeda, 15 : 40 – 16 : 25 h (smjena 6. i 9. razreda)
Lejla VučijakUtorak, 15 : 40 – 16 : 25 h (smjena 7. i 8. razreda)
Sanela SirćoPetak, 15 : 40 – 16 : 25 h (smjena 7. i 8. razreda)
Nizama AliustićPonedjeljak u 18 : 20 h (smjena 6. i 9. razreda)
Ajla HadžikadunićPetak, 15 : 40 – 16 : 25 h (smjena 7. i 8. razreda)
Emina Č. ČauševićUtorak, 14 : 50 – 15 : 35 h (smjena 6. i 9. razreda)
Samir MešićUtorak u 17 : 45 h (smjena 7. i 8. razreda)
Jasminka PlakaloČetvrtak, 16 : 30 do 17 : 15 h (smjena 6. i 9. razreda)
Alen PodgoricaPetak u 17 : 30 h (smjena 7. i 8. razreda)
Dženita BatinićSrijeda, 15 : 40 – 16 : 25 h (smjena 7. i 8. razreda)
Emina DautbašićPetak, 16 : 20 do 17 : 50 h (smjena 7. i 8. razreda)
Imra IdrizovićPetak, 15 : 35 – 16 : 25 h (smjena 7. i 8. razreda)
Maida PašićSrijeda, 15 : 50 h – 16 : 30 h (smjena 7. i 8. razreda)
Emina ŠabićPetak, 14 : 50 – 15 : 35 h (smjena 6. i 9. razreda)
Jelena Đurović Utorak, 17 : 00 – 17 : 30 h (smjena 7. i 8. razreda)
Zehra MemićPetak, 15 : 40 – 16 : 25 h (smjena 6. i 9. razreda)
Medina AldžićSrijeda, 15 : 40 – 16 : 25 h (smjena 7. i 8. razreda)
Naisa DedićPetak, 14 : 50 – 15 : 35 h (smjena 6. i 9. razreda)
Azema EfendićPetak, 15 : 40 – 16 : 25 h (smjena 7. i 8. razreda)
Zerina DragoljČetvrtak, 15 : 40 – 16 : 25 h (smjena 7. i 8. razreda)
Amra ŠotoPetak, 15 : 40 – 16 : 25 h (smjena 7. i 8. razreda)
Mirsad CvrkUtorak od 13 : 30 do 14 : 00 za 7. i 8. razrede
Petak od 17 : 45 do 18 : 15 za 9. razrede
Merisa ŽivaljPonedjeljak, 14 : 50 – 15 : 30 h (smjena 7. i 8. razreda)
Dženita OvčinaPetak, 13:30 – 14:00 h (smjena 6. i 9. razreda)
Igda FrkoUtorak, 16 : 45 – 17 : 30 h (smjena 7. i 8. razreda)
Armin PrazinaPetak, 17:35 – 18:20 h (smjena 6. i 9. razreda)

© 2020 OŠ ISAK SAMOKOVLIJA