Obilježavanje Dana državnosti BiH u našoj školi

Svim građankama i građanima Bosne i Hercegovine 3.a želi od srca sretan Dan državnosti uz postavku prigodne razredne izložbe na teme: Mojoj dragoj BiH, Mostovi Sarajeva i Bosanski ćilim!

Sretan Dan državnosti žele vam učenici 1.b odjeljenja sa učiteljicom Monikom.

U susret Danu državnosti “Sebilj u srcu Sarajeva”, iz kista Nerme Kahrović, Zoe Todorović, Imrana Čaušević i Umme Maglić. Talentovani učenici 2.a su svoje radove uradili na času likovne kulture.

Kao i za svaki državni praznik tako su i za ovaj 25.novembar, Dan državnosti BiH, članovi literarne sekcije, sa učiteljicom Dženanom Lj. Osmanbegović, uradili bezbroj divnih radova na temu “Voljenoj domovini”.

Pored članova sekcije, radove su radili i ostali učenici od 2. do 5. razreda naše škole. Između svih radova izabrana su tri najbolja, a to su:

1.mjesto: Iman Haljevac 3.a

2.mjesto: Hana Šušić 4.b i Naida Terzić 5.a

3.mjesto: Nerma Kahrović 2.a i Nedžma Camović 5.a

Učenicima čestitamo!

Članovi literarne sekcije sa učiteljicom upućuju čestitku povodom Dana državnosti Bosne i Hercegovine!

Nagrađeni likovni radovi, razredna nastava u povodu konkursa za Dan državnosti Bosne i Hercegovine:

1.mjesto: Melika Sokolija 4.a

2.mjesto: Dunja Ajanović 3.a

3.mjesto: Zara Opijač 3.b

Čestitamo!

Likovni radovi, predmena nastava, povodom Dan državnosti Bosne i Hercegovine.

Razred 4. c sa učiteljicom Ajkom Karić je obilježio Dan državnosti.

U susret Danu državnosti. Sekcija Klub čitalaca i učiteljice Ajka i Nađa.