Odabrani pobjednici foto konkursa JU Centra kulture i mladih

Općina Centar u saradnji sa JU Centar kulture i mladih organizovala je foto konkurs za učenike završnih razreda osnovnih škola sa područja ove lokalne zajednice na temu „Centar u srcu“.

Tim povodom učenici devetih razreda dobili su priliku da uz pomoć svojih mobitela, fotoaparata ili tableta naprave fotografije ulica, trgova, ustanova ili nekih njima na oko lijepih detalja, a koji su simbol ovog grada i Općine Centar.

Među učenicima koji su odnijeli pobjedu prema stručnom žiriju, te koji su i novčano nagrađeni je i učenica naše škole Erina Aini Terzo. Njena fotografija će, uz fotografije učenika drugih škola naše općine, krasiti kalendar Općine Centar za 2024. godinu.

Svi radovi pristigli na konkurs bit će predstavljeni na izložbi u galeriji JU „Centar kulture i mladih“ u velikoj sali koja će biti otvorena do 30. decembra.