Saradnja članova sekcije Klub čitalaca sa Bibliotekom za slijepa i slabovidna lica RBiH

U školskoj 2022/2023. godini učenici Osnovne škole “Isak Samokovlija” članovi sekcije Klub čitalaca su u saradnji sa Bibliotekom za slijepa i slabovidna lica RBiH kroz humanitarni projekat “Djeca čitaju djeci”, a kao vid podrške inkluzivnom obrazovanju, snimili knjigu “Misterija plavih bubuljica” autora Džeronima Stiltona.

Voditeljice projekta su profesorice razredne nastave Nađa Šteta i Ajka Karić.

Nadamo se uspješnoj saradnji i u sljedećoj godini.

Članovi sekcije Kluba čitalaca koji su pročitali knjigu su: Esma Uzunović, Kerim Avdagić, Ishak Isanović, Hana Gluhić, Merjem Smajić, Emin Šakambet, Ajla Ćatić, Amel Smajlović, Lejla Čiča, Nedim Nalbantić, Filip Cicović, Merjem Pita, Merjem Frljak, Mak Šabić, Emin Čaluk, Elena Fidani, Dalia Bibić, Esma Ćatić, Melika Sokolija, Afan Selimović, Tajra Ljuca, Filip Andrić, Asja Krnić, Sajra Ćatić i Melani Halilović.