ZAHVALNICA učeniku/ci za učešće i postignute izuzetne rezultate u radu sekcije Klub čitalaca

Obavještenja

ZAHVALNICA

U okviru humanitarnog projekta “Djeca čitaju djeci” Biblioteke za slijepa i slabovidna lica Bosne i Hercegovine, kao vid podrške inkluzivnom obrazovanju članovi sekcije Klub čitalaca, učenici naše škole su u studiju Biblioteke snimili audio-snimak knjige “Misterija plavih bubuljica”, Džeronimo Stilton.

– Zahvaljujući empatiji naših učenika ovaj projekat traje u kontinuitetu pet godina.

Prvi audio-snimak knjige “Olovka pustolovka”, Šimo Ešić je urađen i objavljen u školskoj 2018/2019. godini.

Nakon toga slijedio je rad i objavljivanje knjige “Čarobno zrno”, Ismet Bekrić.

U školskoj 2020/2021. godini snimljena je knjiga “Smijeh koji je pobjegao”, Ibrahim Kajan.

U toku 2021/2022. godine vrijedni članovi sekcije snimaju knjigu “Tajna Smaragdnog ostrva”, Džeronimo Stilton.

– Zahvaljujemo se učenicima koji su učestvovali i dali svoj doprinos radu sekcije.

Koordinatorice projekta i voditeljice sekcije su učiteljice Nađa Šteta i Ajka Karić.