Zoja Kapetanović osvojila prvo mjesto sa literarnim radom na temu “105 motorizovana brigada”

U sklopu obilježavanja 30. godišnjice formiranja 105. motorizovane brigade Armije RBiH u velikoj sali Općine Centar održana svečana sjednica Općinskog vijeća Centar Sararajevo.

Svečanoj sjednici osim predstavnika Općinskog vijeća i Općine Centar, prisustvovali su i borci 105. brigade, članovi porodica poginulih pripadnika brigade, predstavnici boračkih udruženja i drugi gosti.

Na svečanoj sjednici Općinskog vijeća nagrađene najbolje literarne radove o 105. motorizovanoj brigadi pročitali su njihovi autori – učenici osnovnih škola kojima su predstavnici Općine uručili prigodne novčane nagrade. Prvonagrađeni rad je napisala Zoja Kapetanović, učenica naše škole, druga nagrada pripala je Ajni Karić, učenici škole „Vladislav Skarić“, a treća Naidi Hašimović, učenici Centra za slušnu i govornu rehabilitaciju.

Čestitke talentovanoj Zoji.