Dodjela priznanja učenicima osnovnih i srednjih škola Kantona Sarajevo

Danas je u našoj školi održana svečana ceremonija dodjele priznanja učenicima osnovnih i srednjih škola Kantona Sarajevo koji su ostvarili najbolji plasman na Kantonalnom takmičenju iz predmeta matematike, fizike i informatike.

Svečane diplome i zahvalnice uručila je ministrica obrazovanja KS, gđa Naida Hota Muminović, koja se zajedno sa pomoćnicom ministrice gđom Nihadom Čolić i savjetnicom za matematiku, gđom Aidom Rizvanović zahvalila direktorici Nevzeti Doljančić, na gostoprimstvu i domaćinskoj svečanoj atmosferi uz prigodan program učenika naše škole.

Najbolje rezultate ostvarili su i učenici naše škole: Burzić Andi, Hodžić Hanan, Mešić Anur i Smajić Sara.

Ovom prilikom čestitamo svim nagrađenim, a posebno učenicima naše škole i želimo im mnogo uspjeha u budućem životu i radu.